SKRIVBORD, samt KARMSTOL, 1900-tal.

503887. SKRIVBORD, samt KARMSTOL, 1900-tal.

Skrivbord i rokokostil, längd 160 cm, bredd 78 cm, höjd 77 cm, stol i grönt och guld.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage.

Antal besök: 790