NILS G STENQVIST. Litografi, 2 st, signerade, daterade (1984 respektive 1988).
503886. NILS G STENQVIST. Litografi, 2 st, signerade, daterade (1984 respektive 1988).
En litografi i ram, "Tecken för anspråkslöst liv II", märkt "P.T" (Provtryck).
Bildyta ca 26 x 14,4 cm.
Ett blad, "Källan", märkt "H.C." (Hors Commerce).
Bildyta ca 63 x 27 cm.
Bildyta ca 26 x 14,4 cm.
Bildyta ca 63 x 27 cm.