LOUIS TOFFOLI. Sjöborrsrensning samt gitarrist, litografier 2 st, sign o numrerade 57/125 resp 24/125.

503861. LOUIS TOFFOLI. Sjöborrsrensning samt gitarrist, litografier 2 st, sign o numrerade 57/125 resp 24/125.

54x40 cm resp 51x41 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

54x40 cm resp 51x41 cm.

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 826