NAONDO NAKAMURA. Liggande katt, litografi, sign o numrerad 26x80.

503855. NAONDO NAKAMURA. Liggande katt, litografi, sign o numrerad 26x80.

55x46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

55x46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 155