Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
NAONDO NAKAMURA. Liggande katt, litografi, sign o numrerad 26x80.
503855. NAONDO NAKAMURA. Liggande katt, litografi, sign o numrerad 26x80.
55x46 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
55x46 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
1 750