TERRY RICHARDSON. Fotoprint, "Lady Gaga", Handsignerad.

503839. TERRY RICHARDSON. Fotoprint, "Lady Gaga", Handsignerad.

27 x20 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x20 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 756