Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
JOYCE ROYBAL. Trio, olja på duk, signerad.
503822. JOYCE ROYBAL. Trio, olja på duk, signerad.
40 x 50 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 50 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 515