FÄLLBORD, björk, 1800/1900-tal.

503735. FÄLLBORD, björk, 1800/1900-tal.

Längd 54, bredd 42, höjd 67,5 cm.

Åldersrelaterat slitage, skiva med uttorkning samt sprickor, uttorkningar i faneren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 311