BRITA WALDEMARSSON-STUHRE. Skulptur, gips, Sittande kvinna, signerad B Stuhre.

503711. BRITA WALDEMARSSON-STUHRE. Skulptur, gips, Sittande kvinna, signerad B Stuhre.

Skulptur föreställande sittande kvinna. Grönpatinerad gips.
Höjd 34 cm, längd 30 cm.

Avslag och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34 cm, längd 30 cm.

Avslag och nagg.

Antal besök: 928