KÖKSSOFFA, tidigt 1900-tal.

KÖKSSOFFA, tidigt 1900-tal.
503695. KÖKSSOFFA, tidigt 1900-tal.

Vitmålad, klassisk modell.
Längd 180 cm.

Slitage, skador.
Ena benet lagat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålad, klassisk modell.
Längd 180 cm.

Slitage, skador.
Ena benet lagat.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 502