CLUBFÅTÖLJ, tidigt 1900-tal.

CLUBFÅTÖLJ, tidigt 1900-tal.
503688. CLUBFÅTÖLJ, tidigt 1900-tal.

Klädd i grönt skinn, hästskoformad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 428