FÄSTMANSSOFFA, nyrokoko, 1800-talets slut.

503647. FÄSTMANSSOFFA, nyrokoko, 1800-talets slut.

Längd 144 cm.

Slitage, repor och märken, blekt klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 144 cm.

Antal besök: 3 574