KISTA, allmoge, 1800-tal.

KISTA, allmoge, 1800-tal.
503637. KISTA, allmoge, 1800-tal.

Längd 95, djup 56 , höjd 51 cm.

Slitage, renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 517