JORDGLOB, 1900-tal.

50362. JORDGLOB, 1900-tal.

Höjd 60 cm, diameter 32 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
50362. JORDGLOB, 1900-tal.

Höjd 60 cm, diameter 32 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 768