INDUSTRIPALL, trä och metall, 1900-talets mitt.

503567. INDUSTRIPALL, trä och metall, 1900-talets mitt.

Etikett "Industristolar AB, Stockholm".
Höjd 52 cm.
Träsitsens diameter 32 cm.

Åldersslitage.
Färgbortfall samt färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52 cm.
Träsitsens diameter 32 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 759