VIOLA DA GAMBA, 1900-tal.

VIOLA DA GAMBA, 1900-tal.
503555. VIOLA DA GAMBA, 1900-tal.

Med softcase, gambans höjd ca 118 cm.

Slitage, repor, snäcka med personnummer gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 199