TAKLAMPA, med 6 st ljusarmar, 1900-tal.

50353. TAKLAMPA, med 6 st ljusarmar, 1900-tal.

Behängd med prismor. Höjd ca 56 cm.

Slitage, skadad prisma, prismor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 663