SKÅLAR, Orrefors, 3 st, 1900-tal.

503521. SKÅLAR, Orrefors, 3 st, 1900-tal.

Höjd 10-13 cm.
Diameter 16-22 cm.

Smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10-13 cm.
Diameter 16-22 cm.

Smärre åldersslitage.

Antal besök: 302