Gomér & Andersson Linköping
Speglar
SPEGEL MED TRYMÅBORD, rokokostil, 1900-tal.
503493. SPEGEL MED TRYMÅBORD, rokokostil, 1900-tal.
Spegel, ca. 156x56 cm.
Dekorskador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Spegel, ca. 156x56 cm.
Dekorskador.
Gomér & Andersson Linköping
340