SPELBORD, 1800-tal.

SPELBORD, 1800-tal.
50347. SPELBORD, 1800-tal.

Mahogny, höjd 78 cm, bredd 87 cm, djup 43 cm.

Bruksslitage. Beslag på fot saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
50347. SPELBORD, 1800-tal.

Antal besök: 1 315