STEN LUDVIGH NYSTRÖM. Olja på duk, 4 st, signerade och daterade a tergo, 1980-tal.

503392. STEN LUDVIGH NYSTRÖM. Olja på duk, 4 st, signerade och daterade a tergo, 1980-tal.

Dukar ej uppspända.

Dukmått:

71 x 49,5
(3 st.) Ca 82 x 70 cm.

Krackeleringar, vikmärken, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dukar ej uppspända.

Dukmått:

71 x 49,5
(3 st.) Ca 82 x 70 cm.

Antal besök: 782