PELARBORD.

PELARBORD.
503334. PELARBORD.

Höjd ca 75 cm
Bredd ca 59 cm
Djup ca 44 cm.

Krackelerat, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
503334. PELARBORD.

Höjd ca 75 cm
Bredd ca 59 cm
Djup ca 44 cm.

Krackelerat, slitage.

Antal besök: 428