Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
JOSEPH MILNER KITE. Landskap, olja på duk, sign.
503319. JOSEPH MILNER KITE. Landskap, olja på duk, sign.
46x55 cm.
Smärre ytsmuts.
Gör en kostnadsfri värdering!
46x55 cm.
Smärre ytsmuts.
Göteborgs Auktionsverk
1 764