BRÄNNVINSFLASKA, 1800-tal.

BRÄNNVINSFLASKA, 1800-tal.
503315. BRÄNNVINSFLASKA, 1800-tal.

Stor modell, omkring1800-talets mitt, rosatonad glasmassa.
Glasmassa med lusor och dragningar.
Höjd 23 cm.

Repor i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Repor i botten.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 386