YTTERFODER 1 par samt 1 st, keramik, 1900-talets andra hälft.

503309. YTTERFODER 1 par samt 1 st, keramik, 1900-talets andra hälft.

Längd ca 21,5 - 29,5 cm.
Höjd ca 14 - 14,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 21,5 - 29,5 cm.
Höjd ca 14 - 14,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 243