DIVERSE, 14 delar, WMF och nysilver.

503303. DIVERSE, 14 delar, WMF och nysilver.

8 delar stämplar WMF, 6 delar nysilver, skålar, flaskställ mm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 611