PETER HANDEL. ”KARINA”, OLJA PÅ DUK.

503215. PETER HANDEL. ”KARINA”, OLJA PÅ DUK.

Händel, Peter - ”Karina”, olja på duk, signerad och daterad nere till vänster, ”Handel 83", skildring av en ung dam med kappa på naken kropp, ca.79x58.5cm, i träram.

gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

gott skick.

Antal besök: 3 866