BOKHYLLA MED SKÅPSUNDERREDE, teak, 1900-talets mitt.

503194. BOKHYLLA MED SKÅPSUNDERREDE, teak, 1900-talets mitt.

Skrivklaff, längd 90, bredd 39, höjd 167 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 294