UNO SVENSSON. Litografi, 13 st, serigrafi samt collage.

503161. UNO SVENSSON. Litografi, 13 st, serigrafi samt collage.

Litografi inramad, signerad, daterad (-76) och märkt "E.A."
Bildyta 50 x 34,5 cm.
Serie serigrafi i pärmar, 12 st, 1990-tal, i upplaga om 200. Signerade, daterade och numrerade.
Bladyta 29 x 20 cm.

Litografi ej examinerd ur ram.

Uno Svensson (1929–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 50 x 34,5 cm.
Bladyta 29 x 20 cm.

Uno Svensson (1929–2012)

Antal besök: 1 222