LAURENTZ CARLSSON. Olja på duk, signerad och daterad 36.

503154. LAURENTZ CARLSSON. Olja på duk, signerad och daterad 36.

Ca. 31x42 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 31x42 cm.

Antal besök: 1 058