BÄGARE, 6 st, silver, mestadels stämplad Möllenborg, Stockholm, 1896.

503129. BÄGARE, 6 st, silver, mestadels stämplad Möllenborg, Stockholm, 1896.

En bägare stämplad C G Hallberg 1896.
Höjd ca 4,5 cm.

Total vikt ca 65 gram.

En bägare med skada. Gravyrer. Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 4,5 cm.

Total vikt ca 65 gram.

Antal besök: 362