BORDSUR samt BORDSSPEGEL, metall, rokokostil, modern tillverkning.
503128. BORDSUR samt BORDSSPEGEL, metall, rokokostil, modern tillverkning.
Bordsur i metall med genombruten dekor, rokokostil.
Ur märkt Narco. Höjd 36,5 cm, längd 24 cm.
Bordsspegel i metall, dekor av putto. Höjd 35 cm, längd 21 cm.
Ur ej funktionstestat.
Bruksskick.
Bemålning med slitage.
Ur ej funktionstestat.
Bruksskick.
Bemålning med slitage.