BORDSLAMPA, alabaster, Italien, 1900-tal.

50310. BORDSLAMPA, alabaster, Italien, 1900-tal.

Kolonnformad, höjd ca 57 cm.

Smärre fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kolonnformad, höjd ca 57 cm.

Smärre fotnagg.

Antal besök: 773