503053. PRISBÄGARE, 7 st, silver, GAB, K Andersson och B Erlandsson, 1900-talets första hälft.
Bland annat en bägare, stämplad K Andersson 1902, med gravyr "Kongl. Första Svea Art:reg:tes Idrottsförening II Pris Orderridt".
Höjd ca 5,5 - 17 cm.
Total vikt ca 662 gram.
Slitage, gravyrer, smärre bucklor, stötmärken.