JUKKA VÄNTTINEN. Mezzoprint, 2 st, "Raskolnikovs vind", "Intarsia", signerade, daterade och numrerade.

503050. JUKKA VÄNTTINEN. Mezzoprint, 2 st, "Raskolnikovs vind", "Intarsia", signerade, daterade och numrerade.

"Raskolnikovs vind", signerad och daterad (82), samt numrerad (20/50).
Bildyta 50 x 33 cm.
"Intarsia", signerad och daterad (83), samt numrerad (24/50).
Bildyta 50 x 36 cm.

"Intarsia" stötmärken och något gulnad, samt i ram med trasigt glas. "Raskolnikovs vind" ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 50 x 33 cm.
Bildyta 50 x 36 cm.

Antal besök: 824