LENA JOHANNA SJÖBERG. litografi, Fyr och måsar, signerad, numrerad 4/200.

503037. LENA JOHANNA SJÖBERG. litografi, Fyr och måsar, signerad, numrerad 4/200.

bildmått, 38 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått, 38 x 55 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 779