HÄNGE, silver, Tore Strindberg, Sporrong & Co, 1900-tal, hängets vikt 11,14 gram.

503021. HÄNGE, silver, Tore Strindberg, Sporrong & Co, 1900-tal, hängets vikt 11,14 gram.

Saknar silverstämplar.
Dekor av Gudinnan Diana.
Motivets mått 4,2 x 3,4 cm.
Medföljande kedja ej i silver, längd ca 60 cm.

Slitage i kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Saknar silverstämplar.
Dekor av Gudinnan Diana.
Motivets mått 4,2 x 3,4 cm.

Slitage i kant.

Antal besök: 1 131