DÄCKELBÅGE, Sverige 1800-tal.

DÄCKELBÅGE, Sverige 1800-tal.
502995. DÄCKELBÅGE, Sverige 1800-tal.

Däckelbåge i form av två motstående fantasidjur, bemålad i blått, rött, vitt och ockra
Bredd 57 cm.

Åldersrelaterat slitage, sprickor och en puta saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 57 cm.

Antal besök: 1 067