BIOUTERIER, 1900-tal.

BIOUTERIER, 1900-tal.
50298. BIOUTERIER, 1900-tal.

Bland annat halsband, örhängen och broscher.

Slitage, enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
50298. BIOUTERIER, 1900-tal.

Slitage, enstaka skador.

Antal besök: 1 047