SKINNBAND, 23 st. Bl.a. Carl Grimberg samt Victor Rydberg. 1900-tal.

502940. SKINNBAND, 23 st. Bl.a. Carl Grimberg samt Victor Rydberg. 1900-tal.

Blandade författare, bland annat Upton Sinclair och C.J.L. Almquist.
Märkta med Ex Libris.

Pärmar med skador och ställvis hårdare slitage. Sidor ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta med Ex Libris.

Antal besök: 374