MATSALSSKÅP, Herrgården, Carl Malmsten, Åfors Möbelfabrik.

502931. MATSALSSKÅP, Herrgården, Carl Malmsten, Åfors Möbelfabrik.

Längd 100, bredd 38,5, höjd 185 cm.

Slitage, enstaka smärre fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 695