TÅGBANA, Fleischmann, 126 x 195 cm med tillbehör.

502918. TÅGBANA, Fleischmann, 126 x 195 cm med tillbehör.

Längd 195 cm, bredd 126 cm.

MODELLTÅG FLEISCHMANN ånglok & vagn.
2 st ånglok ( 12/419 ) & ( 1/1346 ) & 1 st vagn ( 21/8 ).

FLEISCHMANN & LIMA VAGNAR 10 stycken.
8 st Fleischmann
2 st Lima
Skala H0.

FLEISCHMANN 2 lok och 2 vagnar. 1306.
2 st lok 1306, och 2 st vagnar 12140NUR
H0 likström.

BYGGNADER och tillbehör till modelltågbana.
Reservdelar, hus, bilar, skog & människor.
18 st Människor,
2 st Kor,
12 st rälsdelar,
1 st Bro,
5 st byggnader.
El-kabel, div tidningar
5 st modellbilar,
Cattle Truck ( Lesney Matchbox series No.37 )
Duple Vista 25 coach
Tanker ( Husky models )
Jaguar MK10 ( Husky models )
Studebaker Wagonaire .

Skador & slitage, några defekter.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 195 cm, bredd 126 cm.

8 st Fleischmann
2 st Lima
Skala H0.

H0 likström.

18 st Människor,
2 st Kor,
12 st rälsdelar,
1 st Bro,
5 st byggnader.
El-kabel, div tidningar
5 st modellbilar,
Duple Vista 25 coach
Tanker ( Husky models )
Jaguar MK10 ( Husky models )
Studebaker Wagonaire .

Ej funktionstestade.

Antal besök: 4 674