Längd 195 cm, bredd 126 cm.
MODELLTÅG FLEISCHMANN ånglok & vagn.
2 st ånglok ( 12/419 ) & ( 1/1346 ) & 1 st vagn ( 21/8 ).
FLEISCHMANN & LIMA VAGNAR 10 stycken.
8 st Fleischmann
2 st Lima
Skala H0.
FLEISCHMANN 2 lok och 2 vagnar. 1306.
2 st lok 1306, och 2 st vagnar 12140NUR
H0 likström.
BYGGNADER och tillbehör till modelltågbana.
Reservdelar, hus, bilar, skog & människor.
18 st Människor,
2 st Kor,
12 st rälsdelar,
1 st Bro,
5 st byggnader.
El-kabel, div tidningar
5 st modellbilar,
Cattle Truck ( Lesney Matchbox series No.37 )
Duple Vista 25 coach
Tanker ( Husky models )
Jaguar MK10 ( Husky models )
Studebaker Wagonaire .
Skador & slitage, några defekter.
Ej funktionstestade.
Längd 195 cm, bredd 126 cm.
8 st Fleischmann
2 st Lima
Skala H0.
H0 likström.
18 st Människor,
2 st Kor,
12 st rälsdelar,
1 st Bro,
5 st byggnader.
El-kabel, div tidningar
5 st modellbilar,
Duple Vista 25 coach
Tanker ( Husky models )
Jaguar MK10 ( Husky models )
Studebaker Wagonaire .
Ej funktionstestade.