DÄCKELBÅGE, Sverige 1800-tal.

DÄCKELBÅGE, Sverige 1800-tal.
502915. DÄCKELBÅGE, Sverige 1800-tal.

Dåckelbåge med skuren och bemålad dekor
Bredd 48 cm.

Åldersrelaterat slitage, sprickor och putorna saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 48 cm.

Antal besök: 1 334