COLLIER, 18K vit- samt rödguld,Björn Weckström, Lapponia, Finland, 1998. Vikt 16,7 g.

502856. COLLIER, 18K vit- samt rödguld,Björn Weckström, Lapponia, Finland, 1998. Vikt 16,7 g.

Längd 44 cm. Abstrakt hänge med stavlänk samt kistlås.

Ytslitage, fåtal repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage, fåtal repor.

Antal besök: 664