BORDSPENDYL, nyrenässansstil, 1900-talets första hälft.

502848. BORDSPENDYL, nyrenässansstil, 1900-talets första hälft.

Fanerad med ek. Beslag av mässing. Höjd ca 54 cm.

Ej funktionstestad. Slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestad. Slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 613