YRJÖ EDELMANN. Kalmar Slott,färglitografi, signerad och numrerad 102/360.

502822. YRJÖ EDELMANN. Kalmar Slott,färglitografi, signerad och numrerad 102/360.

Mått 60 x 87 cm.

Ej examinerad ur ram.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 60 x 87 cm.

Ej examinerad ur ram.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Antal besök: 6 058