TÄNDARE, 18 st. Vitmetall, plast, gulmetall, 1900-tal.

502800. TÄNDARE, 18 st. Vitmetall, plast, gulmetall, 1900-tal.

Delvis Win International, Ronson, Zenith, Consul, Tanita, Rowenta, Imco, Erhard samt Flaminaire
Höjd 3,7 - 14 cm.

Repor samt märken. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 3,7 - 14 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 969