RÄKNESNURRA, W.T. Odhner, Maschinen Fabrik, St. Petersburg.

502757. RÄKNESNURRA, W.T. Odhner, Maschinen Fabrik, St. Petersburg.

Med träschatull, räknesnurrans längd ca 29 cm.

Slitage, repor och märken, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 279