DOCKA, celluloid, Buschow and Beck, No 13.

502746. DOCKA, celluloid, Buschow and Beck, No 13.

Märkt med hjälm, "No13 65 Germany".
Längd ca 65 cm.

Slitage, skador, lagningar, retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 65 cm.

Antal besök: 526