BRICKOR, 2 st, papier mache, möjligen 1700-tal.

502725. BRICKOR, 2 st, papier mache, möjligen 1700-tal.

Längd 40 - 51 cm.
Bredd 28 - 39 cm.

Åldersslitage.
Målad dekor med slitage. Avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 40 - 51 cm.
Bredd 28 - 39 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 795