GLASFISK, Spanien, 1900-tal.

GLASFISK, Spanien, 1900-tal.
502717. GLASFISK, Spanien, 1900-tal.

Längd 61 cm, höjd 19 cm.

Åldersslitage.
Mun med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 61 cm, höjd 19 cm.

Åldersslitage.
Mun med nagg.

Antal besök: 852